SPA

SKEYNDOR

od niemal 50 lat tworzy przyszłość branży kosmetycznej, wprowadzając na r ynek produkty profesjonalne o unikalnych, zaawansowanych składach. Jego cechą charakter ystyczną jes zastosowanie wyselekcjonowanych substancji aktywnych, które gwarantują najwyższą skuteczność pielęgnacji, podanej w eleganckiej oprawie. Hiszpańska mar ka jest pionierem w zastosowaniu retinolu i jedną z pierwszych marek kosmetycznych, które wprowadziły produkty na bazie retinolu w czystej postaci. Linie kosmetyczne, bazujące na autorskiej koncepcji SKEYNDOR the Scientific Skincare, są synonimem najwyższej jakości i efektywności zabiegowej. Spektakularne odkr ycia, znajdujące swoje odzwierciedlenie w nowościach produktowych, to wynik precyzyjnych badań naukowych, prowadzonych w laboratoriach Skeyndor. Szybko zyskują one wiernych fanów, czego potwierdzeniem jest nagroda Glammies 2015 – przyznana na podstawie plebiscytu. Skeyndor jako mar ka kosmetyków profesjonalnych jest dostępna w wybranych gabinetach kosmetycznych oraz ośrodkach SPA.

Power Hyaluronic

ta nowoczesna terapia została stworzona, w oparciu o składniki kwasu hialuronowego o bardzo niskiej i wysokiej masie cząsteczkowej, aby głęboko nawilżyć skórę oraz równocześnie chronić ją przed zbyt wczesną utratą wody, spowodowaną przez agresywne czynniki zewnętrzne. Czego rezultatem jest idealnie nawilżona i wygładzona skóra. Kosmetyki tworzące linię w połączeniu z zabiegiem w profesjonalnym gabinecie optymalnie regulują naturalną hydrodynamikę skóry. Proces ultranawilżania zaczyna się od środka zapewniając jej odnowę i wygładzenie powierzchni.

Power C+

to skuteczny koktajl przeciwdziałający suchości skóry, rozjaśnia przebarwienia, zwiększa elastyczność, dodaje blasku i witalności. Preparaty zabezpieczają przed szkodliwym działaniem UV, naprawiają uszkodzenia posłoneczne, zmniejszają pierwsze zmarszczki i niwelują zmęczenie skór y. Efekt to skóra pełna blasku – zatrzymanie syntezy nowej melaniny, przy jednoczesnym blokowaniu już wytworzonej.

Linia kosmetyków Power C+ to:

  • większa koncentracja witaminy C w czystej postaci, aż do 15 %,
  • nowa generacja witaminy C o maksymalnym wchłanianiu komórkowym, fibroblasty do 700% większe,
  • działanie witaminy C wzbogacone o wyciąg HG z Owocu Granatu – dodatkowy efekt zwiększony o 6%,
  • potrójna moc działania, dzięki połączeniu kwasów: askorbinowego, elagowego i fitowego.

Global Lift [proGEN-in]

to nowy sposób zrozumienia istoty liftingujących zabiegów kosmetycznych. To nowa, globalna strategia anty-age, osiągająca efekt pełnego liftingu, przywracająca prawidłowy kształt owalu twarzy oraz poprawiająca strukturę tkanki podskórnej bez użycia skalpela. Program adresowany jest do białek – progerin, które decydują o tempie starzenia się komórek. Stężenie tego białka w jądrze komórkowym pozwala obliczyć biologiczny ich wiek.

Jedyny, skuteczny program antygravity dla zwiotczałej skóry.